فلز برنج اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

فلز برنج: اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

گت بلاگز دانشگاه انتصاب پسر مدیر دانشگاه آزاد در یکی از واحدهای خارج کشور !!!

  موسوی لارگانی با بیان اینکه میرزاده مدیر دانشگاه آزاد بعد از اینکه مدیر شده است پسر خودش را در یکی از واحدهای خارج از کشور مسئول کرده هست، پاره ای از

انتصاب پسر مدیر دانشگاه آزاد در یکی از واحدهای خارج کشور !!!

موسوی لارگانی با بیان اینکه میرزاده مدیر دانشگاه آزاد بعد از اینکه مدیر شده است پسر خودش را در یکی از واحدهای خارج از کشور مسئول کرده هست، پاره ای از موارد تحقیق و تفحص از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی طی سالهای 92 تا 95 را برشمرد.

ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان با بیان اینکه میرزاده مدیر دانشگاه آزاد بعد از اینکه مدیر شده است پسر خودش را در یکی از واحدهای خارج از کشور مسئول کرده است، گفت: در بحث کارهای عمرانی بزرگ که حتما باید در خصوص آن مناقصه انجام شود، بدون برگزاری مناقصه پیمانکار گرفتند و از بین پیمانکاران هم افرادی بودند که ارتباطات خاصی با مدیران داشتند و اینها باعث می شود که آن پیشرفتی که باید داشته باشد حاصل نشود.
نایب مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ما یک تحقیق و تفحصی از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی طی سالهای 92 تا آخر سال 95 را در دستور کار مجلس قرار داده ایم، بعضی از این موارد را به شرح ذیل برشمرد.
موسوی لارگانی علت عدم اجرای دقیق اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی به وسیله مدیران آن را نخستین مورد خواند و گفت: مورد دیگر که در دستور کار مجلس قرار گرفته روشن شدن علت انتصاب افراد حاشیه دار و فعال در فتنه 88 در پست های مهم دانشگاه آزاد است.
وی مورد دیگر را علت واگذاری پروژه های عمرانی در واحدهای متفاوت بدون برگزاری مناقصه به پیمانکاران خاص برشمرد و افزود: مورد دیگر علت راه اندازی واحدها و رشته های متفاوت بدون اخذ مجوز قانونی و بدون در نظر گرفتن نیازهای جامعه و علت عدم نظارت بر واحدهای برون مرزی و بین المللی دانشگاه است.
نایب مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس در آخر تخلفات مالی که در دانشگاه آزاد انجام شده است است را به عنوان یکی دیگر از مواردی که جهت تحقیق و تفحص دردستور کار مجلس قرار گرفته است نام برد.

عبارات مهم : اسلامی
منبع: میزان

واژه های کلیدی: اسلامی | دانشگاه | خبر | دانشگاه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz