فلز برنج اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

فلز برنج: اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیحات نوید محمدزاده راجع به مدل عجیب موهایش و بازی در نقش آدم‌های عقده‌ای

نوید محمدزاده که امسال فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌زده» ساخته هومن سیدی را در جشنواره فیلم فجر دارد در نشست خبری این فیلم در پردیس سینمایی ملت حاضر شد.

توضیحات نوید محمدزاده راجع به مدل عجیب موهایش و بازی در نقش آدم‌های عقده‌ای

توضیحات نوید محمدزاده راجع به مدل عجیب موهایش و بازی در نقش آدم های عقده ای

عبارات مهم : بازیگری

نوید محمدزاده که امسال فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» ساخته هومن سیدی را در جشنواره فیلم فجر دارد در نشست خبری این فیلم در پردیس سینمایی ملت حاضر شد.

به گزارش خبرآنلاین، محمدزاده در بخشی از این نشست با پرسشی راجع به مدل موهایش مواجه شد و در پاسخ گفت: «خودم دوست داشتم مدل موهایم این طور باشد و خیلی دوست ندارم شکل نرمال و مثل همه باشد، حالا ببینیم اینستاگرام چه اتفاقی می افتد؟! از اینکه می آیند و در اینستاگرام فحش می دهند خوشم می آید، چون ما در حمله ها خودمان را پیدا می کنیم. من نماد همان هایی هستم که در اینستاگرام حمله می کنند.»

توضیحات نوید محمدزاده راجع به مدل عجیب موهایش و بازی در نقش آدم‌های عقده‌ای

او راجع به سئوال دیگری که به مشابهت نقش های او حضور در نقش شخصیت های عقده ای گفت: «پیشنهاد من این است که فیلم ها را با هم ببینم و به صورت ملموس ببینیم چه وجه تشابهی دارد. اینکه دکتر بازی کنیم یا گدا به معنای تفاوت بازیگری نیست. بازیگر باید در ایفای نقش یک طبقه بتواند به شکل های متفاوت کارش را انجام دهد. اگر توانسته باشم این تفاوت را نشان دهم که خدا را شکر در این غیر این صورت کارم ضعف دارد. کاراکترها در فیلم هایی که اشاره شد از جمله «خفگی»، «عصبانی نیستم»، «ابد و یک روز» و … ابعاد مختلفی دارند و فقط نباید به ظاهرشان نگاه کرد.»

واژه های کلیدی: بازیگری | سینمایی | اینستاگرام | نوید محمدزاده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz