فلز برنج اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

فلز برنج: اسلامی دانشگاه خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار اجتماعی قوه قضائیه و صدا و سیما در مورد پرسشها دیگر شهرداری نیز اطلاع‌رسانی کند

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از قوه قضائیه و صدا و سیما خواست که در مورد مابقی پرسشها و حواشی در شهرداری نیز به مانند اتفاق برج میلاد، اطلاع‌رسانی کن

قوه قضائیه و صدا و سیما در مورد پرسشها دیگر شهرداری نیز اطلاع‌رسانی کند

قوه قضائیه و صدا و سیما در مورد پرسشها دیگر شهرداری نیز اطلاع رسانی کند

عبارات مهم : اخبار

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از قوه قضائیه و صدا و سیما خواست که در مورد مابقی پرسشها و حواشی در شهرداری نیز به مانند اتفاق برج میلاد، اطلاع رسانی کنند.

به گزارش ایسنا، محمود میرلوحی ظهر امروز در جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مساله املاک نجومی و دستگیری قائم مقام شهردار قبلی هنوز در هاله ای از ابهام هست، گفت: از چهارشنبه تا کنون رسانه ملی و دادستانی با جدیت به عنوان برج میلاد و حواشی آن وارد شدند و با جدیت پیگیر هستند ولی استدعا می شود ضمن اجرای قانون و عدالت لااقل اخبار دو اتفاق دیگر را هم اطلاع رسانی کنند.

وی گفت: اشکالی ندارد که رسانه ملی تشخیص می دهد اتفاق برج میلاد آنقدر مهم بوده که باید اخبار آن لحظه به لحظه منتشر شود، با این حال استدعا می شود که درمورد دو عنوان قبلی نیز اطلاع رسانی کند.

میرلوحی با بیان اینکه این شورا در شرایطی تحویل مدیریت فعلی شد که خودمان مشکل ها را آینده نگری می کردیم گفت: با این حال امروز 52 هزار میلیارد تومان بدهی برملا می شود و استخدام های یکساله اخیر فشار چند برابری بر منابع مالی شهرداری تحمیل کرده هست، به گونه ای که در جلسه اولی که با نجفی در دفتر کارش داشتیم دغدغه وی پرداخت حقوق شهریورماه بود ولی حالا می بینید که حقوق ها به موقع پرداخت می شود و آیا نباید خدا قوت گفت؟ آیا نباید کمک کرد؟

وی با بیان اینکه من امروز پیامکی به مسئولان امر زدم و گفتم که آیا برنامه های استقبال از بهار شروع نمی شود و انتظار داریم مردم شهر شادتر باشند؛ آیا که جامعه نیاز به نشاط دارد و باید از افسردگی دوری کرد و انتظار داریم که شاهد کمک و حمایت همه باشیم.

میرلوحی با بیان اینکه در وقت گزینش شهردار در 16 بند همه تاکید کردیم که مدیریت شهری با همه قوا هماهنگ، همدل و همراه خواهد بود، گفت: امیدواریم همه دستگاه ها در آستانه سال تازه کمک کنند تا فضای شهر معطر از دوستی و نشاط باشد و اگر مشکلی هم است با همدلی برطرف و رجوع شود.

قوه قضائیه و صدا و سیما در مورد پرسشها دیگر شهرداری نیز اطلاع‌رسانی کند

واژه های کلیدی: اخبار | شهرداری | برج میلاد | ظهر امروز | قوه قضائیه | محمود میرلوحی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz